Kim jestem i jak przetwarzam Twoje dane osobowe?
Administratorem Twoich danych osobowych jest Piotr Gędek NIP:7122887060, REGON: 367553772 prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SORAWRECORDS

Możesz się ze mną skontaktować pisząc na adres sorawrecords.sklep@gmail.com

Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w następujących celach:

- założenie konta w Sklepie soraw.pl

- realizacji zamówienia,

- informowania o statusie zamówienia przez pocztę elektroniczną

- przyjmowania i rozpatrywania reklamacji i zwrotów

- obsługi i wystawiania dowodów zakupu

Nie przekazuję Twoich danych nikomu, poza firmami wspierającymi mnie w prowadzeniu tej strony i dbającymi o to, żebyś mógł/a cieszyć się zamówioną płytą, w tym firmy serwisujące oprogramowanie, dostarczając eusługi teleinformatyczne, oraz firmy kurierskie i pocztowe.

Jakie dane przetwarzam?
Będę przetwarzać Twoje dane osobowe potrzebne do założenia konta w Sklepie soraw.pl i doręczenia zamówionej przez Ciebie płyty.

Na jakiej podstawie przetwarzam Twoje dane?
Będę przetwarzać Twoje dane na następujących podstawach uzasadniających przetwarzanie danych osobowych:

- Wykonanie umowy
Podstawą prawną dla przetwarzania zebranych danych osobowych jest wykonanie umowy sprzedaży. W tym względzie zainteresowany jest zobowiązany podać dane potrzebne do wykonania umowy. W przypadku niepodania tych danych nie jest możliwe wykonanie umowy sprzedaży.

- Obowiązki prawne
Obsługa i wystawianie dokumentów sprzedaży opiera się na moich obowiązkach obowiązku prawnym w relacjach Tobą

Jak długo będę wykorzystywać Twoje dane?
Będę przetwarzać Twoje dane jedynie tak długo jak to będzie potrzebne do realizacji zamówienia i odpowiadania na Twoje pytania i reklamacje i nie dłużej niż wymagają tego ode mnie przepisy prawa.


Jakie uprawnienia Ci przysługują?
W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich danych (w tym otrzymać ich kopię), żądać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania (w określonych przepisami sytuacjach), a także przeniesienia danych do wskazanego przez Ciebie administratora danych osobowych, jak również wnieść skargę, na to w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, do organu właściwego dla ochrony danych osobowych.